Nature queen - olejek eteryczny eukaliptusowy 10 ml

13,00 zł

Nature queen - olejek eteryczny eukaliptusowy... - Akcesoria, pędzle, lusterka - Pilchowo
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pilchowo
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Nature queen - olejek eteryczny eukaliptusowy 10 ml
Nature Queen - Olejek eteryczny eukaliptusowy - 10 ml
Eteryczny olejek eukaliptusowy 100% pozyskiwany ze świeżych liści permanentnie zielonego i wysokiego drzewa eukaliptusa. Jest powszechnie stosowany w aromaterapii, a także jako składnik wielu kosmetyków do pielęgnacji skóry czy odświeżaczach powietrza. 
Podczas jego pozyskiwania nie są dodawane żadne inne substancje, dlatego jest to produkt najwyższej jakości o 100% zawartości naturalnego olejku z eukaliptusa.
Olejek oprócz pięknego aromatycznego zapachu, posiada wiele dobroczynnych właściwości prozdrowotnych dla ludzkiego organizmu. Cechuje go wysoka aktywność przeciwbakteryjna, przeciwwirusowa i przeciwgrzybiczna. Składniki lotne olejku eterycznego łatwo się wchłaniają przez drogi oddechowe, dlatego doskonale sprawdza się podczas leczenia schorzeń górnych dróg oddechowych. Aromatyzacja powietrza korzystnie wpływa na samopoczucie i równowagę organizmu. Stosowany miejscowo sprawdza się w leczeniu zakażeń skóry, zapewniając jej odbudowę. Olejek można stosować również miejscowo, wcierając w skórę lub jako dodatek do okładów na ciało. Olejek jest produktem gotowym do użycia. Wystarczy dodać kilka kropli do kąpieli, nawilżacza, kominka zapachowego lub inhalatora, by w ciągu kilku sekund móc cieszyć się wspaniałym aromatem rozchodzącym się w powietrzu.
Działanie:
Przeciwbólowe
Antydepresyjne
Bakteriobójcze, antyseptyczne
Przeciwskurczowe
Przeciwwirusowe
Łagodzące skutki ukąszeń
Łagodzące objawy przeziębieniaSkładniki aktywne:
Eteryczny olejek eukaliptusowy
Skład INCI: Eucalyptus Globulus Oil, Limonene** Składnik olejku eterycznegoPrzeznaczenie: Kąpiel, aromatyzacja powietrza, masaż i okłady. Doskonale sprawdza się przy schorzeniach bakteryjnych skóry, przeziębieniach, wirusowych i bakteryjnych infekcjach górnych dróg oddechowych, kaszlu, katarze, problemach z zatokami i oskrzelami, a także w stanach dużego obciążenia psychicznego i terapii depresji. Olejek eukaliptusowy stosuje się także w nerwobólach i bólach mięśniowo-stawowych. Ma miejscowo działanie rozgrzewające.
Efekt: Posiada działanie antybakteryjne i przeciwwirusowe. Wspomaga w kuracjach infekcji górnych dróg oddechowych. Łagodzi objawy przeziębienia. Działa przeciwbólowo, przeciwskurczowo i rozgrzewająco. Ma działanie antydepresyjne. Łagodzi skutki ukąszeń.
Sposób użycia:Olejek jest produktem gotowym do użycia.
Kąpiel aromaterapeutyczna: do wanny z ciepłą wodą dodaj kilka do kilkunastu kropli olejku eterycznego, który nada kąpieli zapachu i dodatkowych korzystnych właściwości charakterystycznych dla olejku
Masaż aromaterapeutyczny: do masażu wybranych partii ciała – zmieszaj olejek eteryczny z innym olejem bazowym np. olejem arganowym, jojoba, ze słodkich migdałów, z pestek winogron. Rozgrzej w dłoni i wykonaj masaż wybranych partii ciała.
Kompres aromaterapeutyczny: okłady wykonywane w celu relaksacji
Aromatyzacja powietrza: dodaj kilka kropli do nawilżacza, kominka zapachowego lub inhalatora, by w ciągu kilku sekund móc cieszyć się wspaniałym aromatem rozchodzącym się w powietrzu.
Pojemność: 10 ml
Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pilchowo
woj. zachodniopomorskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Eko Kosmetyki
(Eko Kosmetyki)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria, pędzle, lusterka
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-05-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Eko Kosmetyki
(Eko Kosmetyki)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ