Seagate IronWolf 8TB

1 079,00 zł

Seagate IronWolf 8TB - Dyski twarde - Piła

Opis

Dyski twarde IronWolf NAS Najwyższej jakości dysk NAS TWOJE DANE ZASŁUGUJĄ NA SPRZĘT Z SERII STRAŻNIK Najlepsze jest to, co w środku Firma Seagate od 40 lat dominuje w branży masowych pamięci danych. Zdajemy sobie sprawę z wyjątkowych wyzwań w zakresie masowej pamięci danych i dlatego opracowaliśmy dyski NAS IronWolf®, aby pomóc Ci w osiąganiu założonych celów. DYSKI TWARDE IRONWOLF NAS Zawsze mocne. Zawsze gotowe. Te dyski twarde do pamięci NAS zostały stworzone z myślą o środowiskach o dużych obciążeniach roboczych obejmujących wielu użytkowników i zostały wyposażone w technologię AgileArray zapewniającą optymalną niezawodność i skalowalność systemu IRONWOLF HEALTH MANAGEMENT I PLANY ODZYSKIWANIA DANYCH RESCUE Stan dysku i odzyskiwanie danych Oprogramowanie IronWolf Health Management (IHM) oznacza dbałość o dobry stan dysku. Kiedy dyski twarde IronWolf lub IronWolf Pro zostają zintegrowane z kompatybilnym systemem pamięci półprzewodnikowej (NAS), ogólna niezawodność systemu poprawia się, ponieważ system NAS jest stale monitorowany, a w razie konieczności interwencji użytkownicy otrzymują powiadomienia UDOSTĘPNIANIE PLIKÓW I CZUJNIKI DRGAŃ RUCHU OBROTOWEGO Stworzone z myślą o pracy. Stworzone z myślą o wydajności. Wielu użytkowników może spokojnie przesyłać i pobierać dane z systemu NAS wyposażonego w dyski twarde IronWolf. Wszystkie dyski twarde IronWolf zostały wyposażone w czujniki drgań ruchu obrotowego, co zapewnia utrzymanie wydajności w wielokieszeniowych obudowach pamięci NAS. DLA ŚRODOWISK OBEJMUJĄCYCH WIELE MACIERZY RAID Zapewnij wsparcie swojej firmie Małe przedsiębiorstwa potrzebują bezpiecznych danych. Dyski twarde IronWolf NAS dobrze tolerują występujące w systemie drgania i duże obciążenia robocze będące wynikiem dużej ilości danych w środowiskach obejmujących wiele macierzy RAID. DYSK IRONWOLF POTRAFI ZASPOKOIĆ TWOJE POTRZEBY Bądź kreatywny. Rozwijaj się. Dyski IronWolf pomagają dotrzymywać terminów, zapewniając całodobowy zdalny dostęp, tworzenie kopii zapasowych oraz możliwości udostępniania plików. Dzięki temu możesz skupić się na tym, co robisz najlepiej i nadążać za rosnącymi wymaganiami w zakresie pamięci masowej..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Piła
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Piła
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Dyski twarde
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-03-01

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dyski twarde w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij