Białe biurko z regałem do biura - Martinez

358,00 zł

Białe biurko z regałem do biura - Martinez - Biurka - Piła

Opis

Żyjemy w czasach, gdzie każda osoba potrzebuje swojego biurka - prywatnej i komfortowej przestrzeni do nauki, pracy czy papierkowej roboty. Jeśli dodamy do tego możliwość zorganizowania otoczenia oraz miejsce na wszelkie dokumenty, książki lub inne przedmioty niezbędne nam do pracy biurowej, to otrzymamy zestaw, który doskonale sprawdzi się w każdym domu lub biurze. Przedstawiamy nasz najnowszy produkt - biurko z regałem Martinez marki Elior. Poznaj bliżej wszystkie jego zalety! Praktyczne rozwiązanie do każdego biura Spędzając czas przy biurku bardzo często potrzebujemy wielu rzeczy: laptopa, myszkę, lampkę, ładowarki, książki, teczki z dokumentami oraz wielu innych. Wraz ze złożonością wykonywanego zadania, rośnie bałagan i chaos na blacie. Właśnie tutaj z pomocą przychodzi praktyczny regał wyposażony w 4 praktyczne półki pozwalające na przechowywanie wszelkich rzeczy, które musisz mieć pod ręką. Dzięki takiemu połączeniu zyskujesz komfortowe miejsce do pracy oraz możliwość z

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Piła
woj. wielkopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Piła
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Biurka
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2022-04-04

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij