Szczoteczka soniczna InnoGIO Soniczna szczoteczka 360°dla dzieci YELLOW

169,90 zł

Szczoteczka soniczna InnoGIO Soniczna szczoteczka... - Higiena jamy ustnej - Piekary Śląskie

Opis

Soniczna elektryczna szczoteczka do zębów, InnoGIO HIGIENA JAMY USTNEJ OD NAJMŁODSZYCH LAT! Widoczne efekty już po pierwszym szczotkowaniu! Marka InnoGIO prezentuje innowacyjne, soniczne szczoteczki elektryczne do zębów dla dzieci z funkcją 360º. Nowa trójstronna końcówka z funkcją obrotu o 360 stopni dokładnie czyści zęby i dziąsła dziecka. Innowacyjna rączka ułatwi natomiast trzymanie szczoteczki, a ochronna pokrywa pozwoli utrzymać szczoteczkę w czystości z dala od wszelkich bakterii. Ciekawy design szczoteczki będzie już zawsze miło kojarzyć się z rutynową czynnością jaką jest szczotkowanie zębów. JAK KORZYSTAĆ Z SONICZNEJ ELEKTRONICZNEJ SZCZOTECZKI DO ZĘBÓW 360º Krok pierwszy: Umieść końcówkę szczoteczki na uchwycie, przyciskając ją w dół. Po zużyciu końcówki szczoteczki pociągnij ją w przeciwnym kierunku i zamontuj nową końcówkę. Krok drugi: Wyciśnij pastę do zębów na włókna szczoteczki, aby zapobiec jej zsunięciu. Krok trzeci: Dotknij przełącznik, aby uruchomić urządzenie, następnie czyść zęby, trzymając szczoteczkę w dolnej części uchwytu. Krok czwarty: Od czasu do czasu szczoteczka powinna zostać umieszczona na bezprzewodowej stacji ładowania. W tym czasie należy nałożyć na końcówkę szczoteczki ochronną przykrywkę, aby zapobiec gromadzeniu się na niej kurzu i brudu podczas ładowania. ZALETY PRODUKTU: Antybakteryjne przyjazne środowisku tworzywo ABS, które zapewnia wygodę, trwałość i czystość. Antybakteryjne spożywcze tworzywo silikonowe, które dokładnie czyści dziąsła i zęby. Pobudza krążenie dziąseł i łagodzi choroby przyzębia dzięki temu zapobiega cofaniu się dziąseł. Innowacyjna rączka ułatwiająca trzymanie szczoteczki podczas mycia ząbków. Trójstronna końcówka z funkcją obrotu 360 stopni. 3-FAZOWY PRZYCISK: Krótkie przyciśniecie przycisku – szczoteczka włączy się i należy ustawić odpowiednią fazę czyszczenia. Dłuższe przyciśnięcie przycisku wyłącza szczoteczkę. Każda faza trwa 2 minuty. Faza 1 jest odpowiednia dla dzieci 2 do 4 lat. Faza 2 jest odpowiednia da dzieci od 4 do 6 lat. Faza 3 jest odpowiednia dla dzieci od 5 do 8 lat. BATERIA Ładowanie bezprzewodowe szczoteczki trwa tylko 3 godziny.Żywotność baterii: Faza 1 - 22 dni Faza 2 – 18 dni Faza 3 – 14 dni.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Piekary Śląskie
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Piekary Śląskie
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Higiena jamy ustnej
(w dziale: Zdrowie i uroda)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 12
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Szczoteczka soniczna ORO-MED ORO-SONIC biała
129,00 zł
Wodzisław Śląski
Szczoteczka do zębów Oromed Oro-Brush Black Soniczna
129,00 zł
Wodzisław Śląski

Higiena jamy ustnej w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij