Zespół muzyczny HeyDay

Zespół muzyczny HeyDay - Pozostałe usługi - Piaseczno
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Piaseczno
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Pochodzimy z okolic Warszawy, natomiast gramy na terenie całego Mazowsza.

Proponujemy Państwu oprawę muzyczną:

• wesel • bankietów • dancingów • bali sylwestrowych • studniówek • festynów• imprez okolicznościowych, firmowych i plenerowych..

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość naszych usług była na najwyższym poziomie, a każde przyjęcie z naszą oprawą muzyczną było niezapomniane, wyjątkowe i niepowtarzalne.
To Państwo decydujecie o repertuarze, klimacie i charakterze, w jakim utrzymana będzie muzyka na Waszej imprezie. Przygotujemy dla Was muzykę ,,skrojoną na miarę”, odpowiadającą Państwa gustom, preferencjom i wymaganiom. W naszej ofercie mamy szeroki wybór polskich i światowych hitów, a także niezapomniane utwory z lat minionych.
Wszystko to dobrane i zaprezentowane w profesjonalny sposób, dzięki czemu zadowolimy gusta nawet najbardziej wybrednych słuchaczy.

Prowadzenie imprezy (konferansjerka) - zawsze na wysokim, kulturalnym poziomie, sprosta najbardziej wysmakowanym gustom. Korzystamy z doświadczenia zdobytego przez lata w dziedzinie oprawy muzycznej imprez i zawsze jesteśmy gotowi zaprezentować tylko sprawdzone rozwiązania.
• Dysponujemy w pełni profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem, co w połączeniu z naszą muzyką stworzy niezapomniany klimat wydarzenia zaplanowanego przez Państwa.
• Posiadamy własny, niezawodny transport.

* Istnieje możliwość okrojenia składu zespołu do formy : TRIO ( instrument klawiszowy, gitara, wokal damsko-męski ), lub DUET ( instrument klawiszowy, wokal damsko-męski )

Strona internetowa: www.heyday.com.pl

Zapraszamy do odwiedzin na FACEBOOKU wpisując : @HeyDay.zespol


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 660... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Piaseczno
woj. mazowieckie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Łukasz

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 26
Data dodania: 2017-03-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Łukasz

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ