Belkin Ładowarka bezprzewodowa 10W czarna

97,21 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Belkin Ładowarka bezprzewodowa 10W czarna - Akcesoria i części - Piaseczno

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Piaseczno
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Podkładka do ładowania bezprzewodowego Belkin SZYBKIE BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE JEST PROSTESzybkie ładowanie bezprzewodowe do 10 watów, dzięki czemu zawsze bezpiecznie uzyskujesz najszybsze możliwe ładowanie bezprzewodowe. Po prostu połóż telefon na podkładce, aby szybko i łatwo zwiększyć moc. KOMPATYBILNOŚĆ Z UNIWERSALNYM QI Zasilaj dowolny telefon zgodny ze standardem Qi za pomocą tej jednej ładowarki. Podkładka do ładowania bezprzewodowego BOOST CHARGE 10W została zaprojektowana tak, aby ładować smartfony Apple i Samsung z największą możliwą prędkością, dostarczając jednocześnie 5 watów do wszystkich innych urządzeń z obsługą Qi. OBUDOWA KOMPATYBILNA DO 3 MMŁaduj bez zdejmowania etui. Nasze podkładki do bezprzewodowego ładowania BOOST CHARGE są zaprojektowane do pracy z lekkimi plastikowymi obudowami do 3 mm. ŚWIATŁO LED WSKAZUJE BEZPIECZNE I SKUTECZNE ŁADOWANIECiała obce, takie jak klucze i monety, mogą zakłócić ładowanie, a nawet spowodować, że ładowarki bezprzewodowe będą emitować niepotrzebną energię, która może stopić lub uszkodzić Twoje rzeczy. Ładuj z pewnością, ponieważ biała dioda LED wskazuje, że telefon jest prawidłowo ustawiony i ładuje się, a bursztynowe światło ostrzega o obecności obcego obiektu. Światło jest specjalnie zaprojektowane, aby nie zakłócać otaczającego środowiska. SZYBKIE ŁADOWANIE 3.0 ŁADOWARKA ŚCIENNA JEST W ZESTAWIEŁadowarka ścienna i kabel kompatybilny z Quick Charge 3.0 zapewniają optymalne ładowanie bezprzewodowej ładowarki. Możesz także podłączyć urządzenia zgodne z Quick Charge do ładowarki ściennej za pomocą dołączonego kabla, aby naładować od zera do 80% w zaledwie 35 minut.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Piaseczno
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Akcesoria i części
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-03-24

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij