Następne

Pępowo działka z lasem

450 000 zł

Szczegóły

Rodzaj działki:
Budowlana

Cena za m2:
16.05

Powierzchnia:
28 041 m2


Opis

Pępowo- działka o pow. 28041m2, położona 3000m od ulicy. Możliwość uzbrojenia w prąd, sieć wodociągową i gazową.Została wydana decyzja o warunkach zabudowy, która przewiduje zabudowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego.
Przewidziano następujące warunki inwestycji;
- powierzchnia zabudowy do 14%
- wysokość zabudowy do 9m
- możliwość budowy budynku garażowego wolnostojacego o wysokości do 6m
- dachy dwuspadowe lub wielospadowe
Teren nieruchomości delikatnie zróżnicowany, częściowo zalesiony, młodymi drzewami i mały skrawek starszego drzewostanu.
Idealne miejsce siedlisko lub inna tego rodzaju inwestycję.
Nieruchomość położona jest około 2km od centrum Żukowa, gdzie znajdują się urząd gminy, ośrodek zdrowia, komisariat policji, banki, szkoły, przedszkola, żłobki, sklepy, apteki, siłownia.
Bardzo dobre połączenie z Trójmiastem zarówno autobusami jak i koleją metropolitalną.
Zapraszam na prezentację w terenie.
Nie pobieramy wynagrodzenia od strony kupującej. Gwarantujemy bezpieczeństwo wszystkich realizowanych przez nas transakcji. Posiadamy licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami, a wszystkie transakcje są objęte ochroną ubezpieczeniową. Zapraszamy do kontaktu, bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości oraz służymy pomocą i doradztwem w zakresie objętym planowaną przez Państwa inwestycją.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Pępowo - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne