Działka na sprzedaż Pelnik Łukta

240 000 zł

Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Pelnik
woj. warmińsko-mazurskie
pow. ostródzki
gm. Łukta

Szczegóły

Powierzchnia:
1600 m2


Opis

Grunt o powierzchni 1600 m2, składający się z dwóch działek, położony w Pelniku, gmina Łukta.Główne atuty nieruchomości: • z dobrym dojazdem• uzbrojona• blisko jezioraDziałka jednorodzinna (mn). Typ własności: Odrębna własność. Działka położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Isąg, zagospodarowana i ogrodzona.
Teren wyposażony w sieci komunalne - wodociągową, kanalizacyjną i elektroenergetyczną.
Droga dojazdowa do działki gminna, wyłożona kostką brukową.
Bardzo dobra lokalizacja.
Pelnik, to niewielka miejscowość położona nad jeziorem Isąg, ze względu na wysokie walory krajobrazowe, teren objęty jest formą ochrony jako obszar chronionego krajobrazu.
Piękne widoki, rezerwat bobrów, rzeka Pasłęka, jezioro i lasy.Wymarzone miejsce do odpoczynku, ale także ze względu na dobre połączenie z Olsztynem ( ok. 25 km), idealna lokalizacja do zamieszkania docelowego.Oferta dostępna tylko w Metrohouse. Więcej zdjęć i plan powierzchni na metrohouse.pl/WOJU486ZADZWOŃ: 668 862 529. Czekamy na telefon od Ciebie. ---Zakup lub najem nieruchomości przez Agencję Metrohouse to:• największy wybór na rynku• elastyczne podejście do Klienta• bezpieczeństwo transakcji• możliwość skorzystania z szerokiej oferty kredytów gotówkowych i hipotecznych• doświadczeni doradcyCzy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pelnik
woj. warmińsko-mazurskie
pow. ostródzki
gm. Łukta

Dane wystawiającego:
Alicja Dmuchowska
(inHome Nieruchomości - partner METROHOUSE S.A.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-04-13

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Alicja Dmuchowska
(inHome Nieruchomości - partner METROHOUSE S.A.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij