Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia

0,35 zł

Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia
Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 1Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 2Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 3Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 4Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 5Sadzonki drzew podkładka i nasadzenia - Drzewa - Pasztowa Wola-Kolonia - zdjęcie 6
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Pasztowa Wola-Kolonia
woj. mazowieckie
pow. lipski
gm. Rzeczniów

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

/podkładka,szczepień, nasadzeń: akacja vel grochodrzew, ałycza, buk pospolity, bez czarny i koralowy, brzoskwinia mandżurska, brzoza, czeremcha, dąb szyp i błotny, dereń, głóg, grab, jarząb, jesion, kalina, karagana, katalpa, kasztanowiec, klony, lilak, lipa, morwa biała i czarna, modrzew europejski, pigwowiec japoński,róża canina i pomarszczona trzmielina europejska, tarnina, sosna pospolita, wiąz górski itd. Podana cena jest od 0,35 zł i dotyczy buka 1/0. Uwaga, materiał jednoroczny wyłącznie z produkcji KONTENEROWEJ.Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 723... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Pasztowa Wola-Kolonia
woj. mazowieckie
pow. lipski
gm. Rzeczniów

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Viridis

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Drzewa
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 131
Data dodania: 2018-09-05

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Viridis

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij