Doniczka produkcyjna fi 9,5 cm

0,11 zł

Szczegóły

Wysokość:
7.5 cm

Szerokość dolna:
8 cm

Szerokość górna:
9.5 cm

Materiał:
Plastik

Kolor:
Czarny

Kształt:
Okrągłe

Gładkie:
Tak


Opis

doniczka produkcyjna czarna do rozsady fi 9,5 wysokość 7.5 cm oraz inne doniczki w rozmiarach fi 10 fi 12 fi 14 oraz doniczka fi 17 poj. 2,2 l bardzo sztywna dobra do iglaków i innych krzewów bardzo chętnie kupowana jest do chryzantem . Polecam również doniczki żółte do zboża lub rzeżuchy i ziół
Wysyłka również kurierem . Proszę dzwonić chętnie udzielę dodatkowych inf.
Producent


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Papowo Biskupie - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Toruń (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Grudziądz (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Świecie (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Golub-Dobrzyń (pow. golubsko-dobrzyński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Wąbrzeźno (pow. wąbrzeski w kujawsko-pomorskim)