Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki

17 000 zł

Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki
Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 1Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 2Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 3Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 4Hala Magazynowa - Ożarów Mazowiecki - Hale, magazyny do wynajęcia - Ożarów Mazowiecki - zdjęcie 5
Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Ożarów Mazowiecki
woj. mazowieckie
pow. warszawski zachodni
gm. Ożarów Mazowiecki

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Szczegóły

Pow. obiektu:
630 m2

Cena za m2:
26.98


Opis

Oferujemy na wynajem halę magazynowo-produkcyjną znajdującą się w obrębie Ożarowa Mazowieckiego.Hala ma powierzchnię 620m2, wysokość sufitów to 3,7m oraz 3,2m. Obiekt składa się z przestrzeni magazynowej/produkcyjnej, łazienki oraz 3 pomieszczeń o przeznaczeniu biurowym (które w razie potrzeby również mogą być używane jako powierzchnia magazynowa).Część hali oferowanej na najem znajduje się na parterze obiektu, podjazd umożliwia dostęp dla dużych samochodów dostawczych.Obiekt jest ogrodzony oraz monitorowany 24/7.Istnieje możliwość dostosowania obiektu do potrzeb najemcy - po zatwierdzeniu zmian przez właściciela (na podstawie przedstawionych projektów).Cena najmu to 17 000 PLN netto - należy do niej doliczyć opłaty eksploatacyjne według zużycia.Obowiązuje kaucja w wysokości dwumiesięcznej opłaty najmu oraz długoterminowa umowa najmu (co najmniej 3 lata).Zapraszam do kontaktu.Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 (22) 294... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Ożarów Mazowiecki
woj. mazowieckie
pow. warszawski zachodni
gm. Ożarów Mazowiecki

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Wiktoria Bobowicz
(SLB WARSZAWA-WOLA Sp. z o.o.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Hale, magazyny do wynajęcia
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-09-02

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wiktoria Bobowicz
(SLB WARSZAWA-WOLA Sp. z o.o.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij