Zyxel 4G LTE-A 802.11ac WiFi Router 600Mbps 4GbE LAN AC2100 MU-MIMO LTE5388-M804-EUZNV1F

1 032,44 zł

Zyxel 4G LTE-A 802.11ac WiFi Router 600Mbps 4GbE... - Routery - Otwock

Opis

Zmaksymalizowana sieć, uproszczona żywotność Łączy w sobie WAN AP, bramę LAN i funkcje VoIP / VoLTE / telefon w jednym pudełku. Dzięki łatwemu w nawigacji interfejsowi i minimalistycznemu wyglądowi, ułatwia życie! Bezprzewodowa swoboda Instalacja internetu kablowego nie jest w ogóle opłacalna/czasowa. Może uwolnić cię od instalacji kablowej za pomocą technologii bezprzewodowej 4G LTE dla każdego miejsca ze słabym połączeniem przewodowym. Bez względu na to, czy masz już router, czy nie, jest w stanie działać zarówno w trybie mostka, jak i routera, dzięki czemu urządzenie jest łatwe do wdrożenia i zintegrowania z istniejącym środowiskiem. Bezprzewodowa swoboda Instalacja internetu kablowego nie jest w ogóle opłacalna/czasowa. Może uwolnić cię od instalacji kablowej za pomocą technologii bezprzewodowej 4G LTE dla każdego miejsca ze słabym połączeniem przewodowym. Bez względu na to, czy masz już router, czy nie, jest w stanie działać zarówno w trybie mostka, jak i routera, dzięki czemu urządzenie jest łatwe do wdrożenia i zintegrowania z istniejącym środowiskiem. Bezproblemowa łączność Funkcja "Dual-WAN failover" umożliwia skonfigurowanie LTE jako kopii zapasowej, gdy wydajność głównego połączenia przewodowego spadnie lub ustawi LTE jako główne połączenie i port LAN jako odzyskiwanie sieci WAN, aby zapewnić niezawodne połączenie sieciowe. Ogromne połączenie, niestandardowe biuro domowe Wykorzystuje dwuzakresowe WiFi 2,4/5 GHz. Udostępniaj swoje WiFi do 64 urządzeń WiFi jednocześnie. Połącz go z potężną bramą bezpieczeństwa, przełącznikami, serwerami NAS, VoIP / VoLTE / telefonem lub innymi urządzeniami, aby zaspokoić potrzeby twojej firmy lub sieci rodzinnej przez cały dzień. Prosta konstrukcja, łatwe zarządzanie Został zaprojektowany z elegancją i oszczędność miejsca. Jego intuicyjny przyjazny dla użytkownika interfejs internetowy, funkcja plug-and-play, bezpłatna aplikacja "LTE Ally" i funkcje GUI witryny, wszystkie z nich oferują przyjemne, łatwe w użyciu doświadczenie zarządzania za pośrednictwem urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Otwock
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Otwock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

ASUS 4G-AC68U
1 149,00 zł
Radom
ASUS RT-AX92U (2pack)
1 519,00 zł
Knurów
Synology RT2600ac
1 139,00 zł
Radom

Routery w okolicy

Sklep RTV AGD
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij