Klawiatura bezprzewodowa iBOX Aurora K-6

230,01 zł

Klawiatura bezprzewodowa iBOX Aurora K-6 - Klawiatury - Otwock

Opis

Klawiatura bezprzewodowa iBOX Aurora K-6 IKGMK6 Klawiatura mechaniczna o niskim skosku Szukasz klawiatury mechanicznej o niskim skoku? Szukasz klawiatury, która pozwoli Ci pracować zarówno przewodowo, jak i bezprzewodowo? Jeśli tak, to klawiatura bezprzewodowa iBOX Aurora K-6 IKGMK6 jest dla Ciebie! Klawiatura posiada piękne podświetlenie LED. Podświetlane klawisze pogrupowane są w bloki oznaczone kolorami, co znacznie ułatwia pracę. Możliwość zablokowania kombinacji Win+L Klawiatura bezprzewodowa iBOX Aurora K-6 IKGMK6 posiada pełny N-Key Rolover. Dzięki temu zadowoli każdego gracza. Możliwość zablokowania kombinacji Win+L zapobiegnie przypadkowemu zablokowaniu komputera w najmniej odpowiednim momencie gry. Przełączniki o długiej żywotności W klawiaturze bezprzewodowej iBOX Aurora K-6 IKGMK6 zastosowano czerwone, niskoprofilowe przełączniki o długiej żywotności do 50 milionów naciśnięć. Skok klawisza wynosi tylko 2,5 mm, a poziom aktywacji 1,5 mm. Siła nacisku klawisza wynosi 40 g. Wszystko to sprawia, że nie umknie jej żadne kliknięcie. Trzy sposoby połączenia z komputerem Klawiatura pozwala wybrać jeden z trzech sposobów połączenia z komputerem. Możesz użyć dołączonego kabla USB-C lub skorzystać z połączenia bezprzewodowego w technologii radiowej 2,4 GHz lub Bluetooth. Nie ograniczaj się! Wybór należy do ciebie! Używaj klawiatury beprzewodowej iBOX Aurora K-6 IKGMK6 tak, jak lubisz najbardziej!.

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Otwock
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Otwock
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Klawiatury
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-11-05

Zgłoś naruszenie

Klawiatury w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij