Działki budowlane w najpiękniejszym rejonie Kaszub

75 000 zł

Działka w Ostrzycach - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
54.55

Powierzchnia:
1375 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Prąd
Woda miejska - na działce

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
V


Działka budowlana na sprzedaż, Ostrzyce - opis nieruchomości

Sprzedam pilnie po okazyjnej cenie pięknie położone uzbrojone w wodę i energię elektryczną działki (6 działek) o powierzchni 1100-1375m 40km od centrum Gdańska przy szlaku turystycznym, ok. 800m od kortów tenisowych, ok. 1000m od spływu kajakowego na rzece Radunia, ok. 4km od wyciągów narciarskich w Wieżycy i kuligów, ok. 500m od linii brzegowej jeziora Brodno Wielkie. Teren zagospodarowany z dobrymi warunkami dojazdu przez cały rok. W sąsiedztwie atrakcje turystyczne np. w odległości ok. 300m stadko danieli mandżurskich. Miejsce idealne dla celów rekreacyjnych, mieszkaniowych, do inwestycji w agroturystykę bądź jako lokata oszczędności. Kontakt tel.:607 031 935 lub e-mail: [email protected]

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 75 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1375 m2 (13.8a).
Dostępne media: Woda, Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie pomorskim, w Ostrzycach


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Ostrzyce - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Gdynia (pow. m. Gdynia w pomorskim), Ogłoszenia Sopot (pow. m. Sopot w pomorskim), Ogłoszenia Pruszcz Gdański (pow. gdański w pomorskim), Ogłoszenia Starogard Gdański (pow. starogardzki w pomorskim), Ogłoszenia Lębork (pow. lęborski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia (pow. wejherowski w pomorskim)