Nieruchomość w Ostrowie nad Gopłem z przeznaczeniem na dom pomocy społecznej sprzedam

2 400 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
8000.00

Przeznaczenie lokalu:
Medyczno-Sanitarne

Pow. lokalu:
300 m2

Poziom:
3

Obiekt nowy:
Tak

Wentylacja:
Tak

Atest SANEPID'u:
Nie

Ciąg handlowo-usługowy:
Nie

Podjazd dla dostawców:
Tak

Podjazd dla wózków:
Tak


Opis

Sprzedam budynek z pozwoleniem na budowę z przeznaczeniem na dom pomocy społecznej.
Nieruchomość składa się z 3 budynków. I część posiada jedną kondygnację podziemną i 3 kondygnacje naziemne + poddasze nieużytkowe, II część - jedna kondygnacja podziemna i 1 naziemna, III - biurowa dwukondygnacyjna o powierzchni 150 m2
Teren jest ogrodzony, utwardzony, posiada dojazd z drogi publicznej. Stan obiektu - surowy zamknięty, łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 3022,64m2.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ostrowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Inowrocław i okolica (pow. inowrocławski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Ciechocinek i okolica (pow. aleksandrowski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mogilno i okolica (pow. mogileński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Słupca i okolica (pow. słupecki w wielkopolskim), Ogłoszenia Kazimierz Biskupi i okolica (pow. koniński w wielkopolskim), Ogłoszenia Skulsk i okolica (pow. koniński w wielkopolskim), Ogłoszenia Kłodawa i okolica (pow. kolski w wielkopolskim)