Następne

Dom Finansowy QS, Kredyty, Pożyczki, Gotówka Ostrowiec Św.


Opis

Dom Finansowy QS to Specjaliści zarówno w doradztwie kredytowym jak i ubezpieczeniowym. Działamy w sektorze bankowym oraz pozabankowym. Nasza oferta składa się z najlepszych produktów pochodzących od najlepszych banków w Polsce oraz najbardziej uznanych pozabankowych instytucji finansowych. Posiadamy pełen zakres ubezpieczeń. Oferujemy bezpłatne doradztwo finansowe
Marki i specjalizacje
W swojej ofercie posiadamy ponad 50 produktów Bankowych i Pozabankowych oraz ponad 20 Towarzystw Ubezpieczeniowych. Dopasowujemy naszą ofertę do potrzeb i możliwości Klienta - uprządkujemy Twoje finanse.

ADRESY

DOM FINANSOWY QS
ul. Kościelna 14
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. 796 000 688
tel. 790 28 38 28
woj. świętokrzyski
Produkty i usługi
Kredyty gotówkowe - szukasz wygodnej formy pożyczki?

Najprostszą metodą na otrzymanie dodatkowych środków pieniężnych są kredyty gotówkowe. Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na realizację swoich celów, inwestycji to u nas znajdziesz gotowe
i przeanalizowane przez nas oferty kredytów gotówkowych, jakie możesz otrzymać w wielu bankach. Nasi klienci mogą skorzystać bezpłatnie z możliwości sprawdzenia własnej historii kredytowej w bazach zewnętrznych takich jak BIK, BIG, Erif, KRD, ZBP.i inne. W razie potrzeb służymy pomocą w usunięciu negatywnych wpisów.
Pozabankowe pożyczki nie tylko dla osób, które nie maja zdolności kredytowej, ale także dla osób zadłużonych, borykających się z egzekucjami komorniczymi czy wypowiedzianymi kredytami bankowymi.
W naszych placówkach znajduje się Punkt Opłat gdzie zapłacisz wszystkie swoje rachunku.

Odwiedź nas i zapytaj o najkorzystniejszą dla siebie ofertę spośród dostępnych na rynku kredytów gotówkowych oraz ubezpieczeń. Działamy szybko i sprawnie.

Oferujemy:

KREDYTY:

- Kredyt gotówkowy,
- Kredyt hipoteczny,
- Kredyt konsolidacyjny,
- Pożyczka hipoteczna,
- Kredyty dla rolników,
- Kredyt samochodowy,
- Kredyty dla firm (od początku prowadzenia działalności gospodarczej),
- Pożyczka gotówkowa (pozabankowa).
- Leasing

Wybierz kredyt dla siebie!

UBEZPIECZENIA:

- Ubezpieczenia komunikacyjne,
- Ubezpieczenia majątkowe,
- Ubezpieczenia na życie,
- Ubezpieczenia rolne,
- Ubezpieczenia firm,
- Ubezpieczenia turystyczne.

Zadzwoń lub przyjdź nasz doradca bezpłatnie przygotuje dla Ciebie najlepsza ofertę!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

Doradzimy, pomożemy i wesprzemy na każdym etapie procesu uzyskania kredytu lub pożyczki, a także udzielimy pomocy w wyborze najkorzystniejszej oferty ubezpieczenia. Z naszych usług możecie skorzystać Państwo w każdej chwili - wystarczy odwiedzić naszą placówkę. Zapraszamy serdecznie.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne