Następne

Przykrycie Basenu Pokrycie Plandeka Akcesoria Basenowe

166,00 zł


Opis

Przykrycie basenu typu batutowego. W produkcji zastosowano najnowsze technologie, a sam wyrób jest bezszkieletowy i wykonany z materiałów o bardzo dużej wytrzymałości i świetnej jakości.
Wytrzymuje obciążenie do 350 kg/cm (dla porównania, plandeka posiadająca analogiczną gęstość, ta ostatnia pęka już przy obciążeniu 70 kg/cm).

POLYPROPYLENE MONO FILAMENT wykorzystywany do produkcji wyrobu jest całkowicie odporny na działanie wody oraz chemioodporny i ekologiczny. Ponadto materiały, które są używane do wykonania przykrycia, posiadają wiele właściwości antybakteryjnych i przeciwgrzybicznych oraz są odporne na działanie światła.

Każde przykrycie wykonane jest na indywidualne zamówienie po przeprowadzeniu pomiarów basenu. Na kształt i rozmiar przykrycia wpływa także obecność dodatkowych atrakcji w basenie t.j. wodospadów, zjeżdżalni, hydromasaży itp.

Aby gotowy wyrób można było zamontować w bardzo prosty a jednocześnie stabilny sposób, konstruktorzy opracowali specjalne mocowanie giętkie. Dzięki temu płótno zabezpieczające można mocować maksymalnie blisko wody, zapobiegając przedostaniu się do niecki basenu śmieci, pyłu, oraz liści. Poza tym płótno może przepuszczać do basenu nagromadzoną na jego powierzchni wodę, wykluczając pojawienie się tzw. „kieszeni wodnych”.

Z doświadczenia wynika, że nasze przykrycie nie tylko niezawodnie chroni basen przed regularnymi zanieczyszczeniami, ale także znacznie zmniejsza stałe koszty obsługi i eksploatacji. Ponadto chroni wszystkich członków rodziny i zwierzęta domowe przed wypadkami związanymi z basenem.

Ponadto nasze przykrycia pozwalają zapobiegać nadmiernemu parowaniu wody, chloru (w jeden letni dzień w ciągu godziny z basenu może wyparować 2 litry rozpuszczonego chloru)

Podstawowe zalety przykrycia:

- Zapewnia bezpieczeństwo. Chroni życie i zdrowie małych dzieci, a także zwierząt domowych w razie przypadkowego upadku do basenu.
- Chroni przed zanieczyszczeniami. Chroni basen przed opadłymi liśćmi i innymi zanieczyszczeniami, co w przyszłości pomoże zaoszczędzić wiele czasu i środków na sprzątanie i obsługę.
- Zachowuje jednolitość konstrukcji. Czyli chroni przed ewentualnymi uszkodzeniami zimą oraz w okresie eksploatacji.
- Zmniejsza parowanie. Obniża parowanie i zużycie wody o 80%. Co pozwala zminimalizować koszty prądu i wody związane z basenem.
- Podtrzymuje temperaturę. Nie pozwala wodzie na wychłodzenie, co pozwala zaoszczędzić koszty podgrzewania jej o 70%.
- Zmniejsza zużycie chemii. Nakrycie wykonane w technologii, która zapobiega rozmnażaniu się bakterii i zmniejsza koszty użycia chemii.
- Gwarancja 10 lat. Podwyższona jakość wyrobu i nowe technologie umożliwiają zwiększenie właściwości eksploatacyjnych oraz okres gwarancyjny.

Cena 166 zł/m.kw.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne