Następne

Basen Ogrodowy Przydomowy Brodzik Akcesoria Basenowe

2 700,00 zł


Opis

Jest upał. Żar leje się z nieba. W pracy marzysz, żeby jak najszybciej zażyć chłodnej kąpieli we własnym przydomowym basenie . Na szczęście nie musisz pokonywać wielu kilometrów na kąpielisko, aby tam w tłoku spełnić całodzienne marzenie. Chłodna kąpiel czeka na Ciebie w Twoim ogrodzie. Tu, w swoim osobistym basenie przydomowym, możesz zregenerować swój organizm po dniu, tygodniu ciężkiej pracy.
Tu będziesz mógł spędzać wolny czas z rodziną i z przyjaciółmi.

Nasza firma wykonuje baseny przydomowe na życzenie klientów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy wysoką jakość wykonania.

Baseny przydomowe proponowane przez nas są estetyczne i wysokiej jakości. Wykonane są z polipropylenu o dużej wytrzymałości oraz poliestrowe. Kształt i wielkość mogą być różne. Decyzja należy do Ciebie. My służymy pomocą.
Cena od 2700 zł


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne