Następne

Obiekt na sprzedaż

350 000 zł


Opis

Na sprzedaż dwa murowane budynki magazynowe funkcjonujące obecnie jako hurtownia wielobranżowa w Ostrowiu gm. Sulęcin z możliwością zagospodarowania dla celów mieszkalnych.

Na nieruchomość składają się dwa przylegające do siebie budynki oddzielone ścianą ogniową o łącznej powierzchni zabudowy ponad 460 mkw. Wraz z budynkami oferowany jest grunt będący w stanie własności o powierzchni łącznej 0,2234 ha (22,34 ary).

Podział nieruchomości ze względu na powierzchnię zabudowy oraz powierzchnię działki przedstawia się następująco:

- hala nr 1: o powierzchni 312 mkw. położona na działce o powierzchni 0,935 ha (9,35 ara);
- hala nr 2: o powierzchni 150 mkw. położona na działce o powierzchni 0,1299 ha (12,99 ara).

Oba budynki wybudowane zostały w 1939 roku w technologii tradycyjnej z cegły. Dachy dwuspadowe pokryte blachą.

Ze względu na niezależny charakter zabudowy oraz podział działki uwzględniający wewnętrzną drogę dojazdową, obie mogą funkcjonować osobno.

Nieruchomość posiada dostęp do energii elektrycznej oraz siły (osobny licznik) a także do gminnej sieci wodociągowej. Na chwilę obecną odprowadzenie nieczystości następuje do zlokalizowanego na działce szamba. Nieruchomość posiada projekt przyłącza kanalizacji oraz gazu, które zlokalizowane są w drodze dojazdowej około 20 m od granicy działki.

Dla poddasza budynku o powierzchni 312 mkw. wykonany został projekt realizacji pomieszczeń mieszkalnych zgodnie ze znajdującym się w zdjęciach rzutem (bardziej szczegółowy wyrys dostępny jest w naszym biurze).

Projekt przewiduje zagospodarowanie poddasza, jednak istnieje możliwość przekształcenia całego budynku.

W związku z dla nieruchomości wydano decyzję o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na przebudowie i zmianie sposobu użytkowania poddasza w budynku magazynowo-handlowym na lokal mieszkalny.

Serdecznie zapraszamy na oględziny nieruchomości na miejscu!

W celu uzyskania większej ilości informacji zapraszamy także na naszą stronę: modernieruchomosci.pl

MODER Nieruchomości s.c.
ul. Chrobrego 24
66-400 Gorzów Wlkp.

OFERUJEMY BEZPŁATNĄ POMOC W UZYSKANIU DOGODNYCH WARUNKÓW KREDYTU Z SZEROKIEJ OFERTY KILKUDZIESIĘCIU BANKÓW.Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne