Następne

Materac Hilding Latino 140x200 - Sprzedam

2 939,00 zł


Opis

Przedmiotem ogłoszenia jest "Materac Hilding Latino 140x200"
Stan materaca: produkt nowy, na sprzedaż


Materac Hilding Latino 140x200 Materac Hilding Latino - higiena snu, trwałość i bardzo dobry komfort. Na tych elementach skupiliśmy się przy tworzeniu materaca Latino. Wiedzieliśmy, że przy jego tworzeniu musimy polegać na najlepszych surowcach, gwarantujących swobodną wymianę powietrza i ciepła. Decyzja była prosta - taki materac musi być zbudowany na bazie pianki lateksowej. Lateks nie tylko idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, umożliwiając doskonałe podparcie dla kręgosłupa podczas snu, ale także posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne. Charakteryzuje się wysoką odpornością na odkształcenia, dzięki czemu masz gwarancję zdrowego i komfortowego snu przez długie lata. Komfortu leżenia na piance lateksowej nie da się porównać do żadnej innej pianki. Jest wyjątkowo sprężysta, przez co poczujesz lekkie „unoszenie”. To jednak nie wszystkie mocne punkty. Pomiędzy dwoma płytami lateksu (jedną grubszą gwarantującą bardziej miękkie podłoże i drugą cieńszą, czyli twardszą) zastosowaliśmy NOWOŚĆ: piankę Velvet Touch wyprodukowaną specjalnie dla Hilding Anders Polska przez zespół inżynierów. Pianka odpowiada za doskonałą sztywność całego wkładu i jest najodpowiedniejszą podstawą dla pianki lateksowej. Jest również niezwykle przewiewna, a jej dodatkowe profilowanie oferuje nie tylko wentylację wkładu, ale tworzy także zróżnicowane strefy twardości.

Opis wkładu:
rdzeń wykonany z profilowanej pianki wysokoelastycznej Velvet Touch o wysokości 7,5 cm, obustronnie pianka lateksowa, po jednej stronie lateks o wysokości 10 cm (strona bardziej miękka), po drugiej stronie lateks o wysokości 4,5 cm (strona bardziej twarda)

Twardość materaca - komfort:
Szczegółowe informacje na temat twardości tego materaca znajdziesz po przejściu na stronę sklepu. Link znajdziesz poniżej opisu.

Pokrowiec:
do wyboru Merced lub Elips Merced - innowacyjny pokrowiec o unikatowym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nie tylko nadają niestereotypowy design całemu materacowi, ale także gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry zapewnia wysoki stopień elastyczności, dzięki czemu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku o odpowiedniej miękkości, co gwarantuje godny podziwu komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C. lub Elips - pokrowiec zbudowany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Zapewnia wysoki poziom elastyczności, dzięki czemu za każdym razem dostosowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią spokojny i silny sen przez długie lata. Pokrowiec bezproblemowy w utrzymaniu czystości, dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca:
około 23 cm w pokrowcu Merced, około 26 cm w pokrowcu Elips

Standardowe wymiary:
80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200

Nietypowe wymiary:
materac nie występuje w nietypowych wymiarach

Gwarancja:
wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania:
materac pakowany na płasko


Wysyłka:
Bezpłatna dostawa firmą kurierską lub spedycyjną na terenie Polski.

Przejdź do sklepu i zobacz więcej zdjęć i informacji na temat materaca. Poniżej znajdziesz bezpośredni link do oferty.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne