Ogłoszenie jest nieaktualne

Obsługa Stacji Paliw Osielsko

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca za granicą:
Nie

Znajomość angielskiego:
Nie


Opis

Stacja Paliw Generon w Osielsko, poszukuje osób chętnych do pracy na stałe na stanowisku:

- Kasjerki,
- Pracownika Podjazdu.

Podstawowe obowiązki Kasjerki:
- Obsługa klienta w oparciu o standardy Firmy Generon,
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego,
- Przeliczanie, sprawdzanie terminów ważności oraz dokładanie towarów,
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Podstawowe obowiązki Pracownika Podjazdu:
- Tankowanie pojazdów,
- Sprzedaż oleju napędowego grzewczego,
- Wymiana butli z gazem,
- Wynajem przyczep,
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy.

Oferujemy:
- Stabilność zatrudnienia,
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- Wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
- Przyjazną atmosferę w pracy.

Od kandydatów oczekujemy:
- Niekaralności - warunek konieczny,
- Dyspozycyjności,
- Łatwości nawiązywania kontaktu z klientem,
- Uczciwości i odpowiedzialności,
- Umiejętności pracy w zespole.

Więcej informacji od pon. do pt. w godz. 8-16 pod nr tel. 663 766 523

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Na dokumencie Cv (w stopce) koniecznie proszę o zamieszczenie poniższej klauzuli. W przypadku jej braku - kandydatura nie będzie brana pod uwagę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Jeżeli chcą Państwo, aby dokumenty brały udział w kolejnym procesie rekrutacji, proszę o załączenie informacji:
„Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Generon sp. z o.o.”

Administratorem danych osobowych jest Generon Sp. z o.o. z siedzibą w Grudziądzu (86-300 Grudziądz), NIP 876 - pokaż numer telefonu - 1, REGON 367 - pokaż numer telefonu - 00000, KRS 685 - pokaż numer telefonu - 0 zwana dalej „Administratorem”. Administrator prowadzi operację przetwarzania danych osobowych. Dane osobowe są przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności zmierzających do zawarcia umowy. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest niezbędność podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy. Dane osobowe pozyskane w trakcie trwania umowy na podstawie uzyskanej zgody będą przetwarzane w celu realizacji uprawnień i obowiązków wynikających z umowy i mogą być udostępniane jednostkom organizacyjnym Administratora lub podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania umowy oraz wymagany przepisami prawa lub do czasu skutecznego cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych. Posiadają Państwo prawo żądania od Administratora sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych osobowych oraz do wniesienia sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Posiadają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w Polsce, gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wykonywania obowiązków nałożonych umową; w pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Administrator nie wyznaczył inspektora ochrony danych osobowych. Miejscem zbierania i przetwarzania danych osobowych jest siedziba Administratora podana powyżej.


Ogłoszenia Osielsko - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Bydgoszcz (pow. m. Bydgoszcz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Toruń (pow. m. Toruń w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Świecie (pow. świecki w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mała Nieszawka (pow. toruński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Rynarzewo (pow. nakielski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Mrocza (pow. nakielski w kujawsko-pomorskim)