Porta 21 Feline Finest Kitten - 2 kg

52,80 zł

Porta 21 Feline Finest Kitten - 2 kg - Karmy dla kotów - Orpiszew

Opis

Porta 21 Feline Finest Kitten to zbilansowany posiłek rozwinięty z myślą o potrzebach dorastających kociąt i kotek w ciąży. Porta 21 Feline Finest Kitten zawiera wszystkie substancje odżywcze, minerały, witaminy oraz białka, będące podstawą długiego i zdrowego życia każdego kotka. Właśnie w okresie dorastania koty maja zwiększone zapotrzebowanie energetyczne, dlatego karma Porta 21 Feline Finest Kitten zawiera wysokiej jakości mięso kurczaka i ryby bogate w białka zwierzęce. Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 i -6 oraz tauryny korzystnie wpływa na system immjunologiczny i wzrok, a przy tym wspiera kondycję skóry i sierści. Karma Porta 21 Feline Finest Kitten pozbawiona jest wszelkich sztucznych barwników, subsntacji wabiących oraz wzmacniaczy smaku. Porta 21 Feline Finest Cats Heaven, w skrócie: Wysoka zawartość mielonego mięsa drobiowego i ryby Receptura rozwinięta z myślą o potrzebach dorastających kociąt Bogata w kwasy tłuszczowe omega-3- i -6 oraz taurynę Specjalna kompozycja ziół wspomagająca trawienie Pozbawiona wszelkich sztucznych barwników, subsntacji wabiących oraz wzmacniaczy smaku Doskonała akceptacja i przyswajalność

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Orpiszew
woj. wielkopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Orpiszew
woj. wielkopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij