Roland Versastudio bn-20 desktop inkjet printer cutter

7 630,00 zł


Opis

Oferujemy różne produkty elektroniczne, takie jak aparaty fotograficzne, antminery, laptopy, drukarki, sprzęt dentystyczny, instrumenty muzyczne i wiele innych, które są fabrycznie nowe w swoich fabrycznych opakowaniach, a także wszystkie niezbędne akcesoria w połączeniu z gwarancją.

1Urządzenie stacjonarnego drukarki atramentowej Roland VersaStudio BN-20 2100,00 USD

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat składania zamówień, wysyłki i płatności.

[email protected]
[email protected]

WhatsApp: +37379195030


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Opolnica - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wałbrzych i okolica (pow. wałbrzyski w dolnośląskim), Ogłoszenia Nysa i okolica (pow. nyski w opolskim), Ogłoszenia Dzierżoniów i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Kłodzko i okolica (pow. kłodzki w dolnośląskim), Ogłoszenia Pieszyce i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Ząbkowice Śląskie i okolica (pow. ząbkowicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Piława Górna i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim)