Zdrada Uwodzenie Partnerskie

Zdrada Uwodzenie Partnerskie - Pozostałe usługi - Opole
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Zastanawiasz się przebywając za granicą i pracując co robi twoja partnerka czy partner życiowy?. Sprawdzimy to poprzez pracowników testerów wierności, którzy nie tylko w realu ale również poprzez portale społecznościowe sprawdzą czy osoba jest skłonna do nawiązania znajomości a może i spotkania się. Nie jest w dzisiejszych czasach kłopotliwe sprawdzenie wierności danej osoby bez względu na to gdzie przebywa w Polsce czy innym kraju.

Nasze czynności prowadzimy od lat i opieramy się na umowach a nie danym słowie. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia problemu działań a nasi pracownicy szczegółowo odpowiedzą na wszelkie pytania.

Nasze usługi opisaliśmy na stronie testerzy-wiernosci z której możecie państwo wysłać do nas zapytanie i uzyskać odpowiedzi na zapytania


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 507... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Testerzy Wierności

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe usługi
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 20
Data dodania: 2019-06-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Testerzy Wierności

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ