Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do ciągnika jednoosiowego każdej marki!!!

1 280,00 zł

Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole
Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 1Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 2Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 3Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 4Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 5Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 6Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 7Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 8Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 9Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 10Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 11Sadzarka do czosnku GENEA WR z zasobnikiem do... - Pozostały sprzęt ogr... - Opole - zdjęcie 12
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

UWAGA! Oferowane przez nas akcesorium jest uniwersalne, co oznacza, że będzie ono pasowało do każdego modelu ciągnika jednoosiowego każdej marki o mocy minimum 7KM pod warunkiem posiadania zaczepu ze sworzniem o średnicy 16-18 mm.

Sadzarka do czosnku z zasobnikiem GENEA w naszej ofercie została wykonana z najwyższej jakości materiałów oraz surowców użytych do jej produkcji. Pasuje ona do każdego modelu ciągnika jednoosiowego z pompowanymi kołami o mocy minimum 7 koni mechanicznych. Sadzarka z zasobnikiem przeznaczona jest do sadzenia czosnku na uprzednio przygotowanym gruncie. Zapewnia szybką i wysokiej jakości nasadzenia różnych co do wielkości ząbków czosnku na ustaloną głębokość z równomierną częstotliwością sadzenia.

Sadzarka składa się z zasobnika z możliwością wsypania 7 litrów czosnku, z kół napędzających oraz obsypników płaskich, których zadaniem jest obsypywanie rządków sadzonego czosnku. Dla zmiany rozstawu sadzenia służą koła zębate o zmiennych średnicach, które są częścią składową sadzarki.

DANE TECHNICZNE:

Przeznaczenie: do precyzyjnego sadzenia czosnku
Waga: 23 kg
Wymiary (dł. x szer. x wys.): 68,5 cm x 30 cm x 74 cm
Pojemność zasobnika na czosnek: 7 litrów
Średnica zabieraka czosnku: 23 mm i 26 mm (oba zestawy w komplecie)
Średnica zaczepu do ciągnika: 16-18 mm
Odstęp sadzenia: 8cm, 10cm, 12cm
Głębokość sadzenia: od 3 cm do 10 cm
Zalecana średnica czosnku: od 15 mm do 25 mm
Wykonanie: blacha stalowa, kształtowniki stalowe

PAMIĘTAJ:

* Nie jesteśmy tylko wirtualni! Posiadamy własne budynki z pełnym zapleczem serwisowym jak i sklepowym!
* Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny!
* Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą!
* U nas każda wysyłka powyżej 1000,00 zł jest DARMOWA!Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 660... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep Asgard
(Diadem Arena Winów s.c.)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostały sprzęt ogrodniczy
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-06-21

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep Asgard
(Diadem Arena Winów s.c.)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij