Royal Canin Veterinary Feline Hepatic - 2 x 2 kg

199,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Hepatic - 2 x 2... - Karmy dla kotów - Opole

Opis

Zbilansowana, kompletna karma dietetyczna przeznaczona specjalnie dla kotów z przewlekłą niewydolnością wątroby: Royal Canin Veterinary Feline Hepatic została opracowana specjalnie w celu wsparcia funkcji wątroby u kotów. Charakteryzuje się zbilansowanym składem, który jest dostosowany do specjalnych potrzeb żywieniowych Twojego kota z chorobą wątroby. Karma Royal Canin Veterinary Feline Hepatic ma formułę wysokoenergetyczną, dlatego mniejsze porcje wystarczą, aby zaspokoić zapotrzebowanie energetyczne Twojego kota. Karma dieteyczna zawiera wysokiej jakości białka w umiarkowanych ilościach, które wspomagają funkcjonowanie wątroby. Dietetyczna karma dla kotów przekonuje również dobrym smakiem i dlatego jest chętnie przyjmowana przez wiele kotów. Royal Canin Veterinary Feline Hepatic w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa dla kotów wspomagająca czynności wątroby w przypadku chronicznej niewydolności wątroby. Wybrane źródła białka: kontrolowana ilość wysokiej jakości białka wspomagającego funkcjonowanie wątroby. Mniej miedzi: zmniejsza spożycie miedzi w diecie. Wysoka zawartość energii: pozwala na zmniejszenie ilości podawanej karmy i odciążenie przewodu pokarmowego. Wskaźnik S/O: sprzyja powstawaniu środowiska moczu nieprzyjaznego dla kamieni moczowych. Antyoksydanty: dla prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego. Smakowita receptura: dobrze akceptowana przez wiele kotów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Opole
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij