Palisada ogrodowa palgarden zielona 25 cm

2,75 zł

Palisada ogrodowa palgarden zielona 25 cm - Ogrodzenia, siatki,... - Opole
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Palisada PalGarden w efektowny sposób oddziela trawniki od nasadzeń roślinnych w ogrodzie. Wydziela chodniki, ścieżki i kąciki tematyczne. Innowacyjna konstrukcja zapewnia wytrzymałość podczas wkładania do ziemi. Prostota łączenia elementów pozwala na łatwy i szybki montaż natomiast elastyczność w płaszczyźnie poziomej daje nieograniczone możliwości jej kształtowania. Parametry techniczne: długość jednego elementu: 25 cm wysokość całkowita: 22,5 cm wysokość palika na ziemią: 12,5 cm szerokość jednego palika: 6 cm kolor: zielony (w ofercie dostępne również inne kolory)  Palisada ogrodowa PalGarden 1202 zielona 25 cm: efektownie oddziela trawnik od nasadzeń roślinnych w ogrodzie wydziela chodniki, ścieżki i kąciki tematyczne innowacyjna konstrukcja zapewnia wytrzymałość podczas wbijania do ziemi prostota połączenia elementów pozwala na łatwy i szybki montaż elastyczność w płaszczyźnie poziomej daje nieograniczone możliwości jej kształtowania Charakterystyka materiału z którego wykonano produkt: Polipropylen odporny na promieniowanie słoneczne UV Odporna na temperatury w zakresie: - 32 C +80 C Odporny na wilgoć, pleśni i grzyby w 100% podlegający recyklingowi

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij