Kiełbaski w 100% z mięsa jelenia - 3 x 75 g

24,80 zł

Kiełbaski w 100% z mięsa jelenia - 3 x 75 g - Przysmaki dla psów - Opole

Opis

Kiełbaski w 100 % z mięsa jelenia, to idealny mięsny przysmak w międzyczasie, wyjątkowo polecane dla wrażliwych psów. Dzięki starannemu procesowi trawienia kiełbaski są zbite. Dzięki temu są odpowiednie również, jako zajęcie dla Twojego czworonoga wzmacnia mięśnie żuchwy i pomaga w pielęgnacji zębów. dzięki temu, że są porcjowane nie pozostawiają tłustych plam podczas karmienia. Doskonałe surowce bez sztucznych dodatków tworzą ten wyjątkowo lekkostrawny produkt. Kiełbaski z mięsa jelenia są również doskonałe dla psów z nadwaga lub alergią. Najważniejsze cechy produktu w skrócie: bez sztucznych barwników ani konserwantów dla psów wrażliwych na pokarm i cierpiących na alergię lekkostrawny dla zdrowych zębów i dziąseł przyjemność żucia żadnych tłustych plam podczas karmienia Twój pies będzie chciał niczym zastąpić tego przysmaku – przekonaj się sam! Zwróć uwagę na to, że jest to produkt naturalny, który może mieć odbarwienia. Pamiętaj o tym, że pies powinien mieć stały dostęp do świeżej wody.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Opole
woj. opolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-25

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij