Fotelik Joie i-Gemm 0-13 kg

439,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Fotelik Joie i-Gemm 0-13 kg - Zabezpieczenia - Opole
Fotelik Joie i-Gemm 0-13 kg - Zabezpieczenia - Opole - zdjęcie 1Fotelik Joie i-Gemm 0-13 kg - Zabezpieczenia - Opole - zdjęcie 2Fotelik Joie i-Gemm 0-13 kg - Zabezpieczenia - Opole - zdjęcie 3

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Przeznaczony dla dzieci o wzroście 40-85cm i wadze dziecka poniżej 13kg. Możliwość montażu foteliki w samochodzie tyłem za pomocą 3-punktowego pasa samochodowego. Opcjonalna możliwość montażu fotelika w samochodzie za pomocą bazy (produkt do dokupienia oddzielnie). Ocena dobra w niezależnych testach zderzeniowych (06/2016) ADAC oraz OAMTC. Spełnia standardy najnowszej regulacji i-Size. Wysokiej jakości 3-warstwowa ochrona okolic głowy w systemie Tri-Protect. Wykonany z pianki w opatentowanym systemie Intelli-Fit dla największej ochrony bocznej. System Grow Together pozwalający na jednoczesną, automatyczną regulację wysokości zagłówka wraz z systemem pasów bezpieczeństwa. W pełni usuwalna wkładka dla niemowlaka i zagłówek. Wyściełane pasy naramienne i klamra pasu krokowego. Rozkładana, usuwalna budka z otwieranym na zamek błyskawiczny panelem wentylacyjnym. Zaokrąglona podstawa pozwalająca także na bujanie i relaks dziecka. Kompatybilny z większością wózków marki Joie i innych producentów przy użyciu adapterów Maxi-CosiDane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Anonim007

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Zabezpieczenia
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2021-09-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Anonim007

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij