Final audio design f3100

799,00 zł

Final audio design f3100 - Słuchawki - Opole
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Final Audio F3100 Poczuj muzykalność z Final Audio F3100Filigranowe i lekkie słuchawki, które świetnie układają się w uchu zapewniając dobrą izolację. Dźwiękowo mimo małych rozmiarów grają wielkim basem z dobrą rozdzielczością.Specjalnie zaprojektowana konstrukcjaSpecjalnie zaprojektowana obudowa daje nam możliwości włożenia głębiej w kanał słuchowy, co przekłada się na lepszą rozdzielczość i szczegóły albo płycej, co pozwoli nam uzyskać większą ilość basu. Dzięki temu możemy słuchać tak jak mamy na to ochotę - albo z większą ilością szczegółów, albo z mocniejszym basem. Jeden przetwornik armaturowy szerokopasmowyFinal Audio F3100 mają jeden przetwornik armaturowy szerokopasmowy, taka konstrukcja sprzyja wyeliminowaniu zwrotnicy, która bardzo często wprowadza zniekształcenia przy podziałach pasm oraz nie tworzy spójnego dźwięku. Mimo małych rozmiarów i użycia jednego przetwornika słuchawki grają nasyconym basem z dobrym uderzeniem, ale potrafią też sprawić, że skrzypce też nam bardzo długo utkną w pamięci - takie właśnie są Final Audio F3100 - muzykalne, a zarazem rozdzielcze i szczegółowe. Słuchawki posiadają specjalnie zaprojektowane silikonowe etui, które zapobiega układaniu przewodu zawsze w tej samej pozycji, co bardzo często doprowadza do jego uszkodzenia.Parametry Final Audio F3100Czułość: 106 db/mWImpedancja: 42 ΩDługość przewodu: 1.2 mWaga: 10 gObudowa: stop aluminium i magnezuTyp: dokanałowePrzetworniki: pojedynczy przetwornik armaturowy.Towary zamówione do 16:30 wysyłamy w tym samym dniuZamów teraz 

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Opole
woj. opolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Sklep Audio)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Słuchawki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-01-16

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Sklep Audio)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij