Oddam psa w dobre ręce

za darmo


Opis

Pies ma ok 3-4 lat, jest to suczka Hajka. Można powiedzieć, że poza wyglądem ma coś z łowcy..Nic jej uwadze nie umknie;-)..Wykopuje z ziemi zywe myszy , szczury itp.
Chcę oddać psa(mam jeszcze 2 do oddania) gdyż ojciec jest już w podeszłym wieku i nie dba należycie o psy a ja pracuje za granicą więc częściej mnie nie ma niż jestem. Jest możliwość dowiezienia-oczywiście po umówieniu się co do kosztów transportu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Olszyna Dolna - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Jelenia Góra i okolica (pow. m. Jelenia Góra w dolnośląskim), Ogłoszenia Bolesławiec i okolica (pow. bolesławiecki w dolnośląskim), Ogłoszenia Lubań i okolica (pow. lubański w dolnośląskim), Ogłoszenia Karpacz i okolica (pow. jeleniogórski w dolnośląskim), Ogłoszenia Złotoryja i okolica (pow. złotoryjski w dolnośląskim), Ogłoszenia Łomnica i okolica (pow. jeleniogórski w dolnośląskim), Ogłoszenia Bogatynia i okolica (pow. zgorzelecki w dolnośląskim)