Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa - National Geographic

29,00 zł

Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa... - Poradniki, książki - Olsztyn
Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa... - Poradniki, książki - Olsztyn - zdjęcie 1Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa... - Poradniki, książki - Olsztyn - zdjęcie 2Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa... - Poradniki, książki - Olsztyn - zdjęcie 3
Obserwuj
Napisz

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Martyna Wojciechowska - ETIOPIA ale czat! - Nowa - National Geographic

CO TO JEST CZAT?
a. Pogawędka w cyberprzestrzeni
b. Państwo położone w centralnej Afryce
c. Tlenek węgla
d. Roślina pobudzająca

Jeżeli, nie potraficie odpowiedzieć na to pytanie, nie wiecie, co to jest mefakia, yndżera i tedż, koniecznie przeczytajcie subiektywny przewodnik po Etiopii autorstwa Martyny Wojciechowskiej.

Obecna redaktor naczelna magazynu National Geographic, zwiedziła niemal całą kulę ziemską i dziś przedstawia czytelnikom pierwszą książkę z podróżniczej serii dokumentującej jej przygody. Ze wszystkich, 61 krajów, do których dotarła to właśnie Etiopia zrobiła na niej największe wrażenie. Nowe dzieło Martyny Wojciechowskiej to wartka i dowcipna relacja z jej licznych perypetii, przeplatana wieloma praktycznymi informacjami i spostrzeżeniami na temat realiów tego afrykańskiego kraju, życia jego mieszkańców i bogatej historii. Począwszy od komicznych opisów nieustannych spotkań z "etiopską władzą", po mrożące krew w żyłach wizyty w wioskach dzikich plemion.

Dużo zdjęć kolorowych i fascynujących opisów.

2009Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Wojciech


Kategoria: Poradniki, książki
(w dziale: Sport i turystyka)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 435
Data dodania: 2016-08-19

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Wojciech

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij