Działka w granicach m.Olsztyn!

221 000 zł

Działka w Olsztynie - parametry

Rodzaj działki:
Inwestycyjna

Cena za m2:
59.00

Powierzchnia:
3740 m2


Dzia┼éka inwestycyjna na sprzeda┼╝, Olsztyn - opis nieruchomo┼Ťci


DZIAŁKA USŁUGOWO-GOSPODARCZA IDEALNA NA CELE INWESTYCYJNE W GRANICACH ADMINISTRACYJNYCH OLSZTYNA.

Po┼éo┼╝ona w pobli┼╝u ul. Pi┼ésudskiego. Dzia┼éka le┼╝y w strefie us┼éugowo - gospodarczej G3. Dzia┼éka po┼éo┼╝ona jest na terenie, kt├│ry nie zosta┼é obj─Öty obowi─ůzuj─ůcym planem zagospodarowania przestrzennego. W Studium uwarunkowa┼ä i kierunk├│w zagospodarowania przestrzennego miasta Olsztyna nieruchomo┼Ť─ç nale┼╝y do strefy us┼éugowo-gospodarczej i okre┼Ťlona jest jako „obszar us┼éug, przemys┼éu i sk┼éad├│w oraz innej aktywno┼Ťci gospodarczej". Teren le┼╝─ůcy w niewielkiej odleg┼éo┼Ťci od planowanej obwodnicy po┼éudniowej Olsztyna. Mo┼╝liwo┼Ť─ç zakupu s─ůsiednich dzia┼éek. Cena netto.

Doradca ds. Nieruchomo┼Ťci: W┼éodzimierz Burmistrzak, tel.: 668 820 574, oferta nr: 4442517

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka inwestycyjna do sprzedania w cenie: 221 000 zł.
Nieruchomo┼Ť─ç po┼éo┼╝ona jest w wojew├│dztwie warmi┼äsko-mazurskim, w Olsztynie


Zadaj pytanie

Pami─Ötaj! Dla w┼éasnego bezpiecze┼ästwa nie wysy┼éaj pieni─Ödzy przelewem lecz przekazuj je osobi┼Ťcie dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyra┼╝am zgod─Ö na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzib─ů w Warszawie, w celu ┼Ťwiadczenia us┼éug w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityk─ů prywatno┼Ťci.
* O┼Ťwiadczam, ┼╝e zapozna┼éem si─Ö i akceptuj─Ö Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Og┼éoszenia Olsztyn - Przegl─ůdaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Szczytno (pow. szczycieński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ostróda (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Tomaszkowo (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grunwald (pow. ostródzki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Biskupiec (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Dorotowo (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Stawiguda (pow. olsztyński w warmińsko-mazurskim)