Almo Nature Holistic Kitten kurczak z ryżem - 12 kg

207,80 zł

Almo Nature Holistic Kitten kurczak z ryżem -... - Karmy dla kotów - Olsztyn

Opis

Młode kotki mają inne zapotrzebowania żywieniowe, niż ich dorośli osobnicy. Dlatego też powstała karma podstawowa Almo Nature Holistic Kitten kurczak z ryżem, aby zapewnić kotu zdrowy start w dorosłe życie. Receptura karmy, oparta wyłącznie na jednym źródle wysokowartościowego białka, jest specjalnie opracowana z myślą o młodych kotkach. Duża ilość świeżego, lekkostrawnego kurczaka, wyciągu z zielonej herbaty, zawierającego chroniący komórki polifenol oraz ważnej lucerny, bogatej w witaminy i składniki mineralne, gwarantują wszystko to, czego kociak potrzebuje, aby zdrowo rosnąć. Karma Almo Nature Holistic Kitten kurczak z ryżem w skrócie: Zbilansowana karma sucha dla dorastających kociąt oraz ciężarnych lub karmiących kotek wszystkich ras Dostosowana do potrzeb żywieniowych zwierzęcia w fazie wzrostu Bardzo wysoka zawartość mięsa: 26% świeżego kurczaka Ekstruzja świeżych składników: delikatny proces gotowania na parze, podczas którego mięso nie jest poddawane obróbce chemicznej, a składniki odżywcze są konserwowane w naturalny sposób Kuszący smak: bardzo wysoka akceptacja dzięki wysokiej zawartości mięsa i receptury odpowiadającej potrzebom żywieniowym kotów Wyjątkowo lekkostrawna: proces gotowania na parze pod ciśnieniem gwarantuje przyswajalność, wysoka zawartość lekkostrawnego ryżu MOS i FOS dla równowagi flory jelitowej Zbilansowany skład: z płatkami zbożowymi oraz cennymi witaminami i minerałami, dostosowana do potrzeb życieniowych kociąt w fazie wzrostu Zawiera taurynę istotną dla funkcjonowania narządu wzroku, mózgu i nerwów Bogata w biotynę dla zdrowej skóry i błyszczącej sierści Bez sztucznych konserwantów, substancji wabiących i barwników Karma dla kotów Almo Nature jest jedyna w swoim rodzaju i nie do opisania, jak wszystko, co pochodzi z natury. Almo Nature – oczami zwierząt!

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Olsztyn
woj. warmińsko-mazurskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 7
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij