Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW 3 strefy grzewcze

2 450,00 zł

Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn
Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn - zdjęcie 1Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn - zdjęcie 2Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn - zdjęcie 3Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn - zdjęcie 4Opiekacz grill do mięsa kebab gyros MOC 8.3 kW... - Pozostałe w dziale P... - Olsztyn - zdjęcie 5
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. śląskie
pow. częstochowski
gm. Olsztyn

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

OPIEKACZ DO MIĘSA / KEBAB

Urządzenie przeznaczone do grillowania mięsa. Opiekacz jest urządzeniem elektrycznym, mięso nałożone na szpikulec obrotowy opieka się dzięki 3 strefom grzewczym. Pręt obrotowy pozwala na równomierne opiekanie mięsa z każdej strony. Plastry mięsa po jego odcinaniu opadają na blat u dołu opiekacza.

PARAMETRY TECHNICZNE:
MODEL HES - E2

ZASILANIE 220~240V, 380 V, 50/60 Hz

MOC 8.3 kW LICZBA TERMOSTATÓW 3 MAX.

WSAD MIĘSA WYMIARY URZĄDZENIA 520*625*945 mm

TEMPERATURA 50~300℃

WAGA 31 kg

CHARAKTERYSTYCZNE CECHY PRODUKTU BARDZO SZYBKIE GRZANIE. SOLIDNA KONSTRUKCJA ,KTÓRA POSŁUŻY NA LATA.GAŁKA REGULUJĄCA ODLEGŁOŚĆ BOKÓW OPIEKACZA NOWOCZESNY WYGLĄD BEZPIECZNY W UŻYTKOWANIU. WYKONANY ZE STALI NIERDZEWNEJ OCIEKACZ WBUDOWANY W SZUFLADKĘ, CO UMOŻLIWIA SZYBKIE UMYCIE MASZYNY Z TŁUSZCZU. 3 POTENCJOMETRY - 3 RÓŻNE TEMPERATURY NA RÓŻNEJ WYSOKOŚCI. GAŁKA REGULUJĄCA ODLEGŁOŚĆ BOKÓW OPIEKACZAZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 781... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Olsztyn
woj. śląskie
pow. częstochowski
gm. Olsztyn

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Urszula
(Pavolt )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe w dziale Przemysł
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 16
Data dodania: 2021-06-14

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Urszula
(Pavolt )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij