Zegar ścienny dębowy

105,00 zł

Szczegóły

Lata:
1971-1980


Opis

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania fajny zegar do powieszenia na ścianie. Zegar jest sprawny, wykonany z drzewa dębowego, ozdobionego. Działa na 1 baterii paluszek, te cienkie typu AA, czyli LR6-SIZE AA-1.5V, nie mylić z bateriami tych całkiem cienkich typu AAA. Co jeszcze mogę dodać. Jest to wspaniała ozdoba mieszkania. Nadaje się do powieszenia w kuchni czy też w pokoju. Gdzie komu pasuje.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki to ok. 20 zł.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Olesno - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Opole i okolica (pow. m. Opole w opolskim), Ogłoszenia Jaworzno i okolica (pow. m. Jaworzno w śląskim), Ogłoszenia Kluczbork i okolica (pow. kluczborski w opolskim), Ogłoszenia Kłobuck i okolica (pow. kłobucki w śląskim), Ogłoszenia Praszka i okolica (pow. oleski w opolskim), Ogłoszenia Lubliniec i okolica (pow. lubliniecki w śląskim), Ogłoszenia Popów i okolica (pow. kłobucki w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Oleśnie lub w całym województwie opolskim.