Ogłoszenie jest nieaktualne

Lupa do czytania książek, gazet, itd.

5,00 zł


Opis

Nie wszystkie rzeczy jeszcze wystawiłem. Zobacz na mojej stronie, wpisz: wielkiniesmiertelny.simplesite.com - tam znajdziesz pełniejszą moją ofertę. Kliknij na: Album zdjęciowy, później: Odtwarzaj. Możesz dać pełny ekran w dolnym prawym rogu.
Mam do sprzedania lupę do czytania różnych książek, gazet, itd. Lupę trzyma się w ręce za rączkę nad czytanym pismem. Powiększa dość mocno, na tyle że można poczytać nawet malutkie literki. Lupa jest w dobrym stanie. Ma niewielkie drobniutkie ryski które nie przeszkadzają w czytaniu, dlatego tak tanio sprzedaję bo kosztowała 20 zł. ale mi już jest nie potrzebna bo nie mam czasu na czytanie a tymczasem może się komuś przydać, polecam. Jest dobra do czytania i nie męczą się oczy. Widać dobrze, wyraźnie każdy tekst. Dobrze powiększa. Próbowałem zrobić zdjęcia tylko trochę mi nie wyszły, bo trudno jest zrobić jedną ręką zdjęcie a drugą trzymać lupę. W dodatku rusza się ręka. Może na zdjęciach nie widać dokładnie tego jak powiększa lupa bo odbija się światło z lampy błyskowej ale zapewniam że tekst jest wyraźny! W zależności jak daleko trzymamy lupę od tekstu tak też powiększa. Gdy lupę trzymamy wyżej tym tekst jest większy i odwrotnie. Gdy lupę trzymamy niżej tekst jest mniejszy czyli taki sam jak bez lupy. Dlatego trzeba trzymać lupę trochę wyżej nad tekstem żeby literki były większe.
Istnieje możliwość wysyłki pocztą. Koszt wysyłki ok. 10 zł.
Na sms-y nie odpisuję, przepraszam. Na E-maile zawsze odpisuję. Proszę pisać do mnie E-maile lub dzwonić. Dziękuję.


Ogłoszenia Olesno - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Opole (pow. m. Opole w opolskim), Ogłoszenia Jaworzno (pow. m. Jaworzno w śląskim), Ogłoszenia Kluczbork (pow. kluczborski w opolskim), Ogłoszenia Kłobuck (pow. kłobucki w śląskim), Ogłoszenia Kolonowskie (pow. strzelecki w opolskim), Ogłoszenia Lubliniec (pow. lubliniecki w śląskim), Ogłoszenia Gorzów Śląski (pow. oleski w opolskim)