Kubek składany Stojo „Berry“, 355 ml

68,77 zł

Kubek składany Stojo „Berry“, 355 ml - Kubki - Oleśnica
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Oleśnica
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Nie za duży, nie za mały, ten 355-ml kubek jest w sam raz do wszystkiego. Zabierz go ze sobą wszędzie, a zawsze będziesz gotowy na spontaniczną filiżankę kawy lub obfitą porcję owsianki. S KŁ A D A N Y, W Y G O D N Y W P R Z E N O S Z E N I U Dzięki Stojo noszenie przy sobie kubka wielokrotnego użytku dosłownie nigdy nie było łatwiejsze (ani przyjemniejsze). Aby go złożyć, po prostu wyjmij termiczny rękaw, otwórz ustnik i zamknij swój kubek Stojo jak akordeon. Ponownie włóż rękaw i zamknij zakładkę, aby uzyskać szczelne zamknięcie.  G O RĄ C E, Z I M N E L U B W T E M P E R A T U R Z E P O K O J O W E J Oprócz gorących napojów i potraw, takich jak kawa czy owsianka, silikon spożywczy i odporny na temperaturę rękaw sprawiają, że kubek Stojo jest równie idealny do zimnych przekąsek, takich jak koktajle mleczne czy gazpacho. M OŻ N A M YĆ W Z M Y W A R C E Kubek wielokrotnego użytku jest tylko tak dobry, jak łatwe jest jego czyszczenie. Aby wyczyścić swój Stojo, rozbierz go na części (nie zepsujesz go, obiecujemy!), a następnie umieść wszystkie jego elementy na górnej półce zmywarki lub umyj ręcznie. N A J B E Z P I E C Z N I E J S Z Y N A Ś W I E C I E S I L I K O N Silikon spożywczy Stojo posiada certyfikat L F G B - jest to europejska norma bezpieczeństwa, która jest znacznie bardziej rygorystyczna niż norma F D A. Oznacza to, że możesz bezpiecznie używać Stojo do wszystkich swoich ulubionych potraw i napojów, niezależnie od temperatury. B E Z K L E J U, B E Z C H E M I K A L IÓ W Stojo zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do siebie jak puzzle, eliminując potrzebę stosowania klejów i spoiw. A ponieważ bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu, każdy element jest wolny od B P A, ołowiu i ftalanów. Cechy- Zakładka w ustach tworzy hermetyczne, szczelne zamknięcie- Można myć w zmywarce, a rozłożenie ułatwia czyszczenie- Silikonowy kubek i zakładka z certyfikatem L F G B- Polipropylenowa pokrywka i osłona termiczna nie zawiera B P A- Nie zawiera ftalanów, ołowiu ani kleju- Pasuje do standardowych uchwytów na kubki- Kubek o pojemności 355 ml N I E zawiera słomki wielokrotnego użytku- Pojemność: 355 ml- Średnica pokrywki: 9 cm- Średnica podstawy: 5,3 cm- Wysokość (rozwinięty): 12,7 cm- Wysokość (złożona): 5,1 cm- Waga całkowita: 113 g

Oferta sklepu internetowego. Przejdź na stronę sklepu by zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Oleśnica
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Przyjaciele Kawy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kubki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2021-09-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Przyjaciele Kawy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij