Poszukuję pracy biurowej w Oławie lub okolicy

Szczegóły

Zarobki brutto:
3000-5000

Doświadczenie:
Tak

Praca za granicą:
Nie

Forma pracy:
Pełny etat

Znam języki obce:
Nie


Opis

Poszukuję pracy biurowej w Oławie woj. Dolnośląskim lub okolicy. Mężczyzna wiek 46 lat. Wykształcenie wyższe licencjat z oceną na dyplomie bardzo dobra. Kierunek Prawo w Biznesie. Doświadczenie zawodowe min, administracja samorządowa, transport, logistyka, Poczta Polska.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Oława - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wrocław i okolica (pow. m. Wrocław w dolnośląskim), Ogłoszenia Opole i okolica (pow. m. Opole w opolskim), Ogłoszenia Brzeg i okolica (pow. brzeski w opolskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Dzierżoniów i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Długołęka i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Oławie lub w całym województwie dolnośląskim.