Podpałka rozpałka bio hotfire 2 kg

56,00 zł

podpałka rozpałka bio hotfire 2 kg - Opał - Oława

Opis

Naturalna Podpałka Ekologiczna, wyprodukowana z kilku gatunków drewna oraz stearyny (która nie jest pochodną ropy naftowej - a więc nieszkodliwa i nietrująca). Idealnie nadaje się do rozpalania kominka, pieca, kotła oraz grilla. Potrafi rozpalić duże kawałki drewna, węgiel, brykiet, ekogroszek, pelet a nawet mokre drewno. Podpałka pachnie naturalnym drewnem oraz posiada atest PZH (Nr PZH/HT-2942/2014). Nie powoduje tworzenia się osadów i pozostałości wpływających na smak grillowanych potraw. Średni czas palenia jednej sztuki wynosi około 8-10 minut. Produkt dostępny w opakowaniach: 1kg, 2kg, 3kg, 5kg, 10kg.   Rozpala duże i grube kawałki drewna, węgiel, brykiet, pelet, ekogroszek, orzech. NIE ZAWIERA SUBSTANCJI SZKODLIWYCH DLA ZDROWIA ! BEZPIECZNA W UŻYCIU I PRZECHOWYWANIU,  POSIADA ATEST PZH, Nie pozostawia popiołu, Nie zmienia smaku grillowanych potraw, Czas palenia: około 10 minut Wymiary jednej sztuki: 5cm dł. / 2,5cm śr. WYPRODUKOWANA W POLSCE !

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Oława
woj. dolnośląskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Oława
woj. dolnośląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Opał
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij