NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej jakości dla dziecka do 16kg

89,99 zł

NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława
NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 1NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 2NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 3NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 4NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 5NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 6NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 7NOWE wielofunk. markowe nosidełko wysokiej ja... - Nosidełka i chusty - Oława - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Oława
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Opis

Sprzedam NOWE wielofunkcyjne nosidełko dla dziecka. Świetnie sprawdzą się podczas wyjazdu z dzieckiem na wakacje (wypraktykowałem osobiście nad Bałtykiem) . Jest przydatne także na co dzień - zakupy, spacery itp

PIĘĆ POZYCJI - Nosidełko umożliwia noszenie dziecka w 5 pozycjach: mniejsze dzieci twarzą skierowaną do opiekuna lub na plecach, a większe dzieci po usunięciu usztywnienia twarzą skierowaną do opiekuna lub otoczenia. Dodatkowo dziecko może być ułożone w pozycji do karmienia piersią.
PASY NARAMIENNE - Szerokie i miękkie pasy zapewniają osobie dorosłej komfort podczas noszenia dziecka. Pasy mają regulowaną długość. W połowie długości spinane są klamerką, co zapobiega ich zsuwaniu się z ramion.
PRAKTYCZNA KIESZONKA - Z przodu nosidełka znajduje się kieszonka, która pozwala na przechowywanie i wygodny dostęp do niezbędnych drobiazgów.
PAS BIODROWY - Ułatwia noszenie dziecka.
PRZEZNACZENIE - Nosidełko przeznaczone jest do noszenia małych dzieci, które potrafią już samodzielnie utrzymać główkę, w wieku od 3 do 24 mies. i wadze do 16kg.

Dostępne kolory nosidełek:
- niebiesko/czarne
- różowo/czarne
- beżowo/czarne

Istnieje możliwość wysyłki.

Zachęcam do zapoznania się z innymi moimi ogłoszeniami.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 530... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Oława
woj. dolnośląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma

Dane wystawiającego:
Mariusz
(Asert.pl - Mariusz Mazur)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Nosidełka i chusty
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 44
Data dodania: 2017-08-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Mariusz
(Asert.pl - Mariusz Mazur)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ