Następne

Ogłoszenie jest nieaktualne

Komunia Święta niedaleko Warszawy


Opis

Posiadamy jeszcze ostatnie miejsca na przyjęcia komunijne w Willi Zagórze koło Warszawy. Jeżeli nie wiesz gdzie zorganizować przyjęcie z okazji I Komunii Świętej swojego dziecka zapraszamy do Willi Zagórze pod Warszawą. Nasza oferta dotycząc przyjęcia komunijnego jest dostosowana do Państwa potrzeb w każdym szczególe. To wyjątkowy dzień w życiu Waszych dzieci, dlatego Restauracja Willa Zagórze oferuje kompleksową ofertę organizacji przyjęcia komunijnego tuż koło Warszawy. Zapewniamy bogate menu, szereg atrakcji dla najmłodszych wraz z placem zabaw, dmuchańcami, watą cukrową, popcornem, fontannami czekoladowymi, bufetami słodkości, animacjami dla dzieci i prowdzaeniem całego wydarzenia.

Informujemy również, że jeżeli masz życzenie, abyśmy zorganizowali catering na przyjęcie komunijne w wybranym przez Państwa miejscu w Warszawie lub w okolicach Warszawy zachęcamy do wysłania zapytanie z możliwe dużą ilością szczegółów, a przygotujemy ofertę specjalnie dostosowaną do Państwa potrzeb.


Oferujemy Państwu między innymi:
* restację na najwyższym poziomie oraz wykwintną kuchnię
* dogodną lokalizację (jedynie 26 km od centrum Warszawy)
* stylowe wnętrza
* funkcjonalne sale bankietowe oraz konferencyjne
* przywillowe ogrody
* wygodny duży taras
* ogromy teren wokół obiektu - 30000 m2
LINK: http://www.willazagorze.pl/news/156/106/KOMUNIA-sWIeTA-2019-POD-WARSZAWa_-ostatnie-wolne-terminy-na-Komunie-w-Restauracji-Willa-Zagorze-kolo-Warszawy-Oferta-komunijna-w-okolicach-Warszawy.html


Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne