Zamek ze zjeżdżalnią dmuchany Spongebob

9 000,00 zł


Opis

Sprzedam roczny zamek ze zjeżdżalnią Spongebob. Zamek jest w stanie bardzo dobrym, praktycznie wygląda jak nowy. Robiony na zamówienie za granicą. Zapraszam do kontaktu i zobaczenia zamku. Wysokość (w najwyższym punkcie) 4m, szerokość i długość 6mX6m. Więcej informacji pod numerem telefonu.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Oborniki - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Poznań i okolica (pow. m. Poznań w wielkopolskim), Ogłoszenia Swarzędz i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Komorniki i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Golęczewo i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Luboń i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Tarnowo Podgórne i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Owińska i okolica (pow. poznański w wielkopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Obornikach lub w całym województwie wielkopolskim.