Ogłoszenie jest nieaktualne

Remonty wykończenia wnętrz


Opis

Zajmujemy się układaniem płyt gipsowych.

Płyty gipsowo-kartonowe pozwalają czynić cuda. Szczególnie w starych budynkach, gdy chcemy zasłonić popękane śladami czasu ściany, jak i w zupełnie nowych, fantazyjnie zaaranżowanych wnętrzach o nietypowych kształtach i podwieszanych sufitach.

Używając płyt gipsowo-kartonowych możemy tworzyć różnego kształtu półki, podwieszane sufity z halogenami i różne bajery nadające Twojemu wnętrzu wystrój

Krótko o płytach gipsowych

Płyty można mocować na dwa sposoby: można je przykleić do ściany za pomocą gipsowej zaprawy klejowej lub osadzić na stalowym lub drewnianym ruszcie, przytwierdzonym wcześniej do podłoża. Płyty gipsowe są szybkie w montażu więc remont przebiega szybciej i w czystszym otoczeniu.
Gwarancja wysokiej jakości.


Nowy Tomyśl - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Komorniki i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Tarnowo Podgórne i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Sulechów i okolica (pow. zielonogórski w lubuskim), Ogłoszenia Przytoczna i okolica (pow. międzyrzecki w lubuskim), Ogłoszenia Śmigiel i okolica (pow. kościański w wielkopolskim), Ogłoszenia Siedlec i okolica (pow. wolsztyński w wielkopolskim), Ogłoszenia Pniewy i okolica (pow. szamotulski w wielkopolskim)