Workowy Miele Complete C3 Allergy PowerLine

1 179,90 zł

Workowy Miele Complete C3 Allergy PowerLine - Odkurzacze - Nowy Targ
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Targ
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Odkurzacz workowy Complete C3 Allergy PowerLine - SGFF4, Miele Odkurzacz workowy Z filtrem HEPA dla spełnienia najwyższych wymagań w zakresie higieny. Rewolucyjny silnik Power Efficiency - maksymalna wydajność. Wszechstronne zastosowania - uniwersalna ssawka podłogowa. Maksymalna higiena powietrza dzięki filtrowi HEPA AirClean. Komfortowa obsługa dzięki uchwytowi Eco Comfort z ssawką pędzlową. Łatwe odkurzanie większych powierzchni dzięki zasięgowi do 12 m. Chroni meble i ściany Listwa ochronna Bez zarysowań: listwa z tworzywa sztucznego chroni meble i urządzenia podczas przypadkowych kolizji. Bezpieczne zamknięcie z kliknięciem Praktyczny system blokady Nic się nie rozłączy: Ssawka podłogowa, rura ssąca i uchwyt podczas łączenia zaskakują pewnie w słyszalny sposób. Bez konieczności schylania się Zwijanie kabla Comfort przyciskiem dotykowym Bardzo szybko i wygodnie: cały przewód można zwinąć jednym naciśnięciem przycisku nożnego. Zawsze w zasięgu ręki Pełnowartościowe akcesoria Zintegrowane lub na Clip: odkurzacze do podłóg posiadają dyszę do tapicerki, do fug i końcówkę ssącą z włosiem. Indywidualna wysokość obsługi dla każdego wzrostu Rura teleskopowa Comfort Ergonomiczna regulacja: Rura teleskopowa daje się intuicyjnie ustawiać w wybranej pozycji. Łatwa obsługa bez konieczności schylania się System park. dla przerw w odkurz./z aut. wyłącz. Praktyczne: dysza do podłogi i rura ssąca są mocowane z tyłu. W przypadku wybranych modeli silnik wyłącza się. Wygodnie i zawsze w zasięgu ręki Uchwyt EcoComfort Gdy się spieszy: Zintegrowana ssawka pędzlowa na uchwycie umożliwia szybkie czyszczenie "w międzyczasie".

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Targ
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odkurzacze
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-03-05

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij