Nowoczesny fotel obrotowy żółty - Paris

278,00 zł

Nowoczesny fotel obrotowy żółty - Paris - Krzesła biurowe - Nowy Targ

Opis

Thomas Jefferson wprowadził do standardowego krzesła modyfikację, dzięki której siedzisko mogło obracać się wokół swojej osi wraz z oparciem. W pierwotnym zamyśle krzesło obrotowe nie posiadało kółek, które w większości obecnych krzeseł biurowych są standardem. Jefferson był tak bardzo zadowolony z praktyczności swojego wynalazku, że zabrał je ze sobą do posiadłości Monticello w stanie Wirginia, na którą powrócił w 1776 roku....Chcesz zachęcić swojego malucha do nauki? Przekaż mu tę nowinkę, wręczając super wygodny fotel obrotowy Paris marki Elior a nauka stanie się przyjemnością! Piękne i wygodne Nauka nie musi być ciężarem i powodem wiecznych kłótni pomiędzy rodzicem a dzieckiem. Wystarczy zachęcić dziecko ciekawostkami, które niekiedy i dla dorosłego stanowią nie lada nowości, o których do tej pory nie miał pojęcia. Dołączając do tego wygodne biurko, odpowiednie oświetlenie a przede wszystkim wygodny fotel biurowy Paris marki Elior mamy gwarancję, że nasze dziecko chętnie za

Produkt możesz zamówić z dostawą w dowolne miejsce w Polsce. Więcej informacji na temat zamówienia znajdziesz na stronie sklepu..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Targ
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Dom
(Dom)

Nowy Targ
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Krzesła biurowe
(w dziale: Biuro)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2022-03-07

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Krzesła biurowe w okolicy

Dom
(Dom)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij