Bezbolesna depilacja laserowa najnowszym laserem diodowym


Opis

Depilacja Laserowa Chromatica Platinum XL Dlaczego?
- 810 nm to ZŁOTY STANDARD usuwania owłosienia
- Wymaga od 3-4 sesji
- wysoki system chłodzenia
- skuteczna depilacja różnego koloru włosów i fototypu
- niskie ryzyko działań niepożądanych
- satysfakcja gwarantowana

Skuteczność potwierdzona przy fototypach I-V po pierwszym zabiegu. Chromatica ® Platinum posiada światłowodowy transport energii, posiada idealną strukturę wiązki przy małym kącie rozbieżności dzięki czemu dociera głębiej i trwale uszkadza brodawkę włosa nie powodując ogrzania okolicznych tkanek.

Ceny od 100zł do 220zł

Zapraszamy
Perfect Look
Nowy Targ, Kolejowa 29
889422552
http://www.perfectlook.org/


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Nowy Targ - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Nowy Sącz i okolica (pow. m. Nowy Sącz w małopolskim), Ogłoszenia Zakopane i okolica (pow. tatrzański w małopolskim), Ogłoszenia Limanowa i okolica (pow. limanowski w małopolskim), Ogłoszenia Mszana Górna i okolica (pow. limanowski w małopolskim), Ogłoszenia Rabka-Zdrój i okolica (pow. nowotarski w małopolskim), Ogłoszenia Tokarnia i okolica (pow. myślenicki w małopolskim), Ogłoszenia Stary Sącz i okolica (pow. nowosądecki w małopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Nowym Targu lub w całym województwie małopolskim.