Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:)

Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz
Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 1Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 2Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 3Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 4Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 5Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 6Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 7Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 8Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 9Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 10Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 11Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 12Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 13Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 14Zapraszamy na Makijaże do Studio Urody Endorfina:) - Uroda, pielęgnacja - Nowy Sącz - zdjęcie 15
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Drodzy� Czasem mamy ochotę na delikatny makijaż a innym razem chcemy bardziej zaszaleć � a, że sezon makijażowy w pełni to Serdecznie Zapraszamy na Makijaże�� do Nowosądeckiej Endorfinki na dosłownie każdą okoliczność od dziennego po wieczorowy, przez ślubny, studniówkowy i do fotografii.
U Nas Makijaż jest zawsze dobrany zgodnie z analizą kolorystyczną, indywidualnie dobrany do Twojego typu urody, wieku oraz okazji � Pracujemy na profesjonalnych, trwałych kosmetykach dla wizażystów, ale nie musisz się obawiać efektu maski.
Poniżej wrzucamy kilka Naszych fotek makijażowych, by pokazać, że każda z Nas może pięknie wyglądać w różnych odsłonach makijażowych i że zdecydowanie warto czasem zaszaleć i odważyć się na coś innego niż dotychczas�
Serdecznie zapraszamy�

Studio Urody Endorfina

ul. Jagiellońska 49/2

33-300 Nowy Sącz

Tel. 531-399-649

www.instagram.com/studiourodyendorfina/

www.facebook.com/studiourodyendorfina/

www.studiourodyendorfina.com.plZadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 531... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Studio Urody Endorfina

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Uroda, pielęgnacja
(w dziale: Usługi)

Ilość wyświetleń: 9
Data dodania: 2021-09-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Studio Urody Endorfina

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij