Wolf of Wilderness „Soft – Wide Acres”, kurczak - 1 kg

27,80 zł

Wolf of Wilderness „Soft – Wide Acres”, kurcz... - Karmy dla psów - Nowy Sącz

Opis

Wolf of Wilderness – pierwotny, czysty smak! Wolf of Wilderness "Soft Strong - Wide Acres", kurczak w skrócie: Zorientowany na zwyczaje żywieniowe dzikiego wilka: dla psów wszystkich ras i rozmiarów. ​​​​​​​Półwilgotna karma dla dorosłych psów wszystkich ras: miękkie krokiety z wilgotnością 18%. W 100% bezzbożowa: odpowiednia receptura dla psów z nietolerancjami. Białko wysokiej jakości: co najmniej 40% świeżego mięsa z mięśni kurczaka. Dziki i pierwotny: wyrafinowany dzięki jagodom leśnym, korzeniom i dzikim ziołom. Jakość premium: pokarm produkowany w rodzinnej firmie w Niemczech. Karma Wolf of Wilderness dostarcza psom odpowiednich składników pokarmowych i spełnia wymogi odnośnie pierwotnego odżywiania. Wolf of Wilderness "Soft - Wide Acres", kurczak, to karma pełnoporcjowa dla dorosłych psów każdej rasy i wielkości. Dostępna w następujących wariantach: 350 g, 1 kg, 5 kg (5 x 1kg), 12 kg.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Nowy Sącz
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij