Royal Canin Veterinary Feline Hypoallergenic DR 25 - 2 x 4,5 kg

387,80 zł

Royal Canin Veterinary Feline Hypoallergenic DR... - Karmy dla kotów - Nowy Sącz

Opis

Zalecenia dotyczące stosowania karm weterynaryjnych: Podawanie karmy weterynaryjnej powinno odbywać się wyłącznie po uprzedniej konsultacji z lekarzem weterynarii. W trakcie podawania karmy weterynaryjnej konieczne są regularne (co 6 miesięcy) wizyty kontrolne u weterynarza. Jeśli stan zdrowia Twojego zwierzęcia nagle się pogorszy, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza weterynarii. Dokonanie zakupu karmy weterynaryjnej jest jednoznaczne z przeczytaniem i zrozumieniem powyższych zaleceń. Przewód pokarmowy i skóra są dwoma organami zwierząt domowych, które są najbardziej narażone na różne wpływy środowiska. W wyniku reakcji na niektóre składniki pokarmu (np. białka roślinnego lub zwierzęcego pochodzenia) w trakcie życia u Twojego kota mogą rozwinąć się alergie i nietolerancje pokarmowe. Symptomy tego stanu to świąd lub biegunka. W przypadku alergii i nietolerancji wystarczą czasem nawet minimalne ilości danych składników, żeby wystąpiła reakcja alergiczna. Royal Canin Veterinary - Hypoallergenic to karma dla kotów, które cierpią na alergie i nietolerancje pokarmowe i muszą w związku z tym przejść na dietę eliminacyjną. Wskazania: dieta eliminacyjna alergie pokarmowe z symptomami skórnymi i/lub gastrycznymi nietolerancja pokarmowa przewlekłe biegunki zaparcia nie reagujące na włókno pokarmowe zapalenie jelit (nieswoiste zapalenie jelit) przerost flory bakteryjnej jelit Przeciwwskazania: karma nie jest odpowiednia dla ciężarnych i karmiących kotek oraz kotów w fazie wzrostu Specyfika produktu: Hydrolizowane białko: hydrolizat białka zawiera niewiele masy cząsteczkowej. Dzięki temu jest bardzo dobrze strawny i słabo uczulający Bariera skórna: opatentowany kompleks witamin grupy B i aminokwasów - wzmacnia barierę ochronną skóry EPA/DHA: kwas eikozapentaenowy (EPA) i dokozaheksaenowy (DHA) są długołańcuchowymi kwasami tłuszczowymi typu omega-3, co może wpływa korzystnie na zdrowie skóry i jelit Bardzo dobrze strawna: wyselekcjonowane składniki odżywcze wspomagają dobre trawienie. Czas terapii: W przypadku podejrzenia alergii lub nietolerancji pokarmowej należy zmienić sposób żywienia kota bez zachowania fazy przejściowej. Leczenie dietetyczne powinno być przestrzegane przez całe życie.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Nowy Sącz
woj. małopolskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Nowy Sącz
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij